Vícefunkční ovladače

Do této skupiny periferií spadají interiérové zařízení určené pro komunikaci s obsluhou, tedy nastavení požadovaných provozních parametrů popř. vizualizaci měřených parametrů. Periferie EX 01A a EX 05 mají v sobě navíc zabudován sensor teploty popř. vlhkosti a poskytují tyto hodnoty do sítě PesNet.
Specifikace
archiv
foto
E-shop
Interiérový ovladač EX 01Acom_ex01a

Elegantní vícefunkční ovladač do obytných prostor vhodný např. pro systémy vytápění a klimatizace. Je určen pro montáž na zeď (do krabičky pod omítku) nebo do panelu do rámečku pro vypínače a zásuvky designu ABB Tango firmy ABB Elektro Praga a má vestavěné čidlo teploty, otočný nastavovací knoflík, tlačítko a dvě LED diody  pro komunikaci s obsluhou. Všechny tyto ovládací prvky lze propojit na síťové proměnné. Dodává se standardně v bílé, černé a bordó barvě.

podrobné info


LED zobrazovač EX 04
com_ex04

Pětimístný LED zobrazovač do panelu. Lze pracovat se dvěmi hodnotami - zobrazovanou a editovatelnou žádanou. Změnu editovatelné hodnoty ve velkém rozsahu usnadňuje dynamický autorepeat. Formáty pro záporná čísla, datum, čas a teplotu. Obě hodnoty lze napojit na síťové proměnné.

podrobné info


Interiérový ovladač EX 05/EX 05Hcom_ex05

Elegantní vícefunkční do obytných prostor vhodný pro ovládání systémů topení a klimatizace s širokou možností editačních a zobrazovacích funkcí. Je určen pro montáž na zeď (do krabičky pod omítku) nebo do panelu do rámečku pro vypínače a zásuvky designu ABB Tango, Element firmy ABB Elektro Praga a má vestavěné čidlo teploty (EX 05) nebo vlhkosti (EX 05H). Disponuje grafickým displejem s 4-tlačítkovou klávesnicí s variabilní funkcí. Konfigurace EX 05 se provádí z vývojového prostředí StudioWin pouhou editací konfiguračních registrů. Dodává se standardně v bílé barvě s potiskem loga MICROPEL.

podrobné info

com_ex05elOvladač EX 05/EX 05 je dodáván také v designu ELEGANT LINE, která vychází vstříc vysokým nárokům, které jsou v současnosti kladeny na estetickou úroveň interiérů v soukromích i veřejných budovách. Elegant Line dává možnost na  míru zvolit barevné provedení výrobků tak, aby jejich sladění s konkrétním archtektonickým pojetím interiéru bylo dokonalé. (více zde)