Speciální konektory a svorky

Skupina přípravků a konektorů usnadňující montáž kabeláže při instalaci zařízení Micropel.
Specifikace
soubory ke stažení
archiv
M-RZB2hw_rzb2

M-RZB2 představuje rozbočující konektor pro napájení automatů. Umožňuje jednoduše rozvést napájení k a od automatu. Tento konektor určena pro svorkovnice automatů typu K a MPC. V případě potřeby je možné ke konektoru dokoupit také svorky M-SV2.

 

M-RZB3

hw_rzb3M-RZB3 představuje rozbočující konektor pro komunikační linku RS485. Umožňuje jednoduše rozvést komunikační linku k a od automatu. Tento konektor je určen pro svorkovnice automatů typu K a MPC. V případě potřeby je možné ke konektoru dokoupit také svorky M-SV3. Konektor M-SV3 je kompatibilní také s kablíkem dodávaným k převodníkům CA.

 

M-SV4Mikro

hw_svmikro4M-SV4mikro představuje praktické a spolehlivé řešení při vedení a odbočení komunikační linky a napájení. Použití svorky je výhodné především u periferií a to v instalacích, kde je málo místa. Jedná se o skupinu 4 pružinových svorek WAGO-243 použitelných pro plný vodič (tedy nikoliv pro pletené provedení drátu) v průměru vodiče od 0.6 do 0.8 mm. Potřebná délka odizolování konce vodiče je 5-6 mm. Při správném použití svorky je výsledné spojení trvanlivé a spolehlivé a jejím použitím se předejde častým a špatně odhalitelným chybám vedení (především v případě komunikační linky RS485).