Držáky na lištu DIN35

Držáky na lištu DIN35 umožňují montáž zařízení Micropel primárně nekonstruovaných pro montáž na tento typ lišty. Nabízíme 2 typy těchto držáku - v plastovém a kovovém provedení.
Specifikace
soubory ke stažení
archiv
M-DIN35dural

hw_DIN35duralM-Din35dural představuje držák pro montáž periferií na lištu DIN35. Je vyroben z duralového profilu s ocelovou pružinou pro uchycení na lištu. Uprostřed profilu je otvor se závitem pro montáž periferií EX 07-10 za středový otvor šroubem M7, který je součástí dodávky.

 

 

M-DIN35plast

Jedná se o plastový držák na lištu DIN35 určený především pro komunikátory CA21, CA3, CA4 a modem GSM. Držák je vyroben z plastu s pružinovou západkou zajišťující přesné uchycení na DIN liště a naopak pohodlné a jednoduché sundání z lišty.

hw_DIN35plastSoučástí dodávky je oboustranná lepicí páska sloužící k uchycení výše uvedených zařízení na tento držák.

TIP: vlastní tělo držáku je vybaveno pružinovou západkou s očkem pro nástroj (šroubovák), které má sloužit k vychýlení západky. Tím se umožní nasazení a sundání na / z lišty. S výhodou lze využít postupu kde není potřeba žádný šroubovák: kdy nejdříve nasadíme na DIN lištu tu stranu držáku, kde je západka s pružinou, stlačením celého držáku (je možné manipulovat s nalepeným zařízením, protože lepicí páska drží velmi dobře) se západka odtlačí a pak stačí jen druhou část držáku nasadit na lištu / sundat z lištu.