Vícefunkční ovladač EX 05/EX 05H ELEGANT LINE

Interiérové ovladače EX05 a EX05H ELEGANT LINE jsou hardwarově shodné s terminály EX05/EX05H, jejich design je ovšem připůsoben vysokým nárokům uživatele, kladeným v současné době na estetickou úroveň interiérů. ELEGANT LINE dává možnost na míru zvolit barevné provedení rámečku, krytu a tlačítek těchto ovladačů.
EX05 / EX05H ELEGANT LINE
  • Pro měření a zobrazování teploty prostoru, relativní vlhkosti, rosného bodu a dalších informací
  • S možností nastavení a zobrazení žádané teploty a dalších voleb. K dispozici v plné i jednodušší verzi (pouze s měřením teploty)
  • Rozměry uzpůsobeny pro vložení do rámečků pro prvky TIME a ELEMENT firmy ABB Elektro Praga
  • Periferie EX05 je nabízena ve dvou modifikacích: EX05 s měřením teploty a EX05H s měřením teploty, relativní vlhkosti a rosného bod

Periferie umožňuje zobrazování měřených i dalších hodnot a volbu požadovaného zobrazení. Pomocí jednoduché klávesnice se čtyřmi tlačítky lze nastavovat žádanou teplotu a další volby. Význam jednotlivých kláves je vždy zobrazen na spodním řádku displeje.

V designu ELEGANT LINE je možné zvolit kombinaci barevných provedení rámečku, krytu a tlačítek. V  tabulce jsou uvedeny dostupné barvy (dezény, kódy barev), ze kterých je možno vybírat. Zároveň je u nich uvedena dostupnost pro jednotlivé komponenty (rámečky, kryty a tlačítka), ze kterých se zařízení skládá. Barvu tlačítek lze zvolit také odděleně pro každé tlačítko zvlášť (nelze objednat z E-shop karty) - nutné objednat písemně.

Objednat výrobek lze buď přímo v kartě e-shop, nebo mailem, faxem nebo telefonicky - v tomto případě úvádějte prosím kódové označení výrobku. Kódové označení výrobku ELEGANT LINE:
1. s jednotnou barvou tlačítek:  EX05(H)-EL-Rxx-Kxx-Txx
2. s různou barvou tlačítek:  EX05(H)-EL-Axx Bxx Cxx Dxx
R..označení rámečku, K..označení krytu, T..označení tlačítka, xx .. dvouciferný kód barvy
A-D..označení jednotlivých talčítek zleva doprava

barvy_el3