Terminály MT201/MT201H ELEGANT LINE

Terminály MT201 a MT201H ELEGANT LINE jsou hardwarově shodné s terminály MT201/MT201H, jejich design je ovšem připůsoben vysokým nárokům uživatele, kladeným v současné době na estetickou úroveň interiérů. ELEGANT LINE dává možnost na míru zvolit barevné provedení rámečku, krytu a tlačítek těchto terminálů.
Miniaturní PLC-terminál v designu interiérového ovladače, vnějším provedením shodný s ovladačem EX05.Nemá vlastní vstupy/výstupy, využívá linku RS485 a je propojitelný se všemi PLC a periferiemi MICROPEL.Vhodný do interiérů jako ovládací terminál nebo řídicí PLC a ve spojení s periferiemi pro inteligentní instalace.
  • grafický podsvícený displej s možností tisku 3 velikostí písma a zobrazením až 8 řádků x 21 znaků
  • programování v SIMPLE4
  • vestavěné čidlo teploty prostoru
  • varianta MT201H s čidlem teploty a relativní vlhkosti
V designu ELEGANT LINE je možné zvolit kombinaci barevných provedení rámečku, krytu a tlačítek. V  tabulce jsou uvedeny dostupné barvy (dezény, kódy barev), ze kterých je možno vybírat. Zároveň je u nich uvedena dostupnost pro jednotlivé komponenty (rámečky, kryty a tlačítka), ze kterých se zařízení skládá. Barvu tlačítek lze zvolit také odděleně pro každé tlačítko zvlášť (nelze objednat z E-shop karty) - nutné objednat písemně.

Objednat výrobek lze buď přímo v kartě e-shop, nebo mailem, faxem nebo telefonicky - v tomto případě úvádějte prosím kódové označení výrobku. Kódové označení výrobku ELEGANT LINE:
1. s jednotnou barvou tlačítek:  MT201(H)-EL-Rxx-Kxx-Txx
2. s různou barvou tlačítek:  MT201(H)-EL-Axx Bxx Cxx Dxx
R..označení rámečku, K..označení krytu, T..označení tlačítka, xx .. dvouciferný kód barvy
A-D..označení jednotlivých talčítek zleva doprava

barvy_el3