Komunikační PLC MCA46

Komunikační PLC MCA46 je založen na hardwaru komunikátoru CA6. Jedná se o volně programovatelný PLC s rozšířenými komunikačními možnostmi. O vstupy a výstupy lze toto PLC rozšířit připojením periférií MEX přes linku ExBus. Disponuje všemi možnostmi jako převodník CA6 a může fungovat i jako samostatná ústředna pro sběr a archivaci dat z měřičů s komunikací M-Bus.
Soubory ke stažení
archiv
CA5/CA6_PLC MCA45/MCA46 - příručka
Dokument popisující vlastnosti a funkce univerzálního převodníku CA5,CA6 a programovatelného automatu MCA45 a MCA46 založeného na hardwaru CA5 resp.CA6.
stáhnout
MICROPEL CAMBSetup
Program CAMBSetup pro Windows PC pracuje s komunikátorem CA6 nebo automatem MCA46 fungujícím jako Master pro linku M-Bus. Programem lze provádět nastavení zařízení CA6/MCA46, případně upravit nastavení měřičů s komunikací M-Bus k němu připojených.
stáhnout
MICROPEL MBUSArchtool
MBUSArchTool je jednoduchý archivační program sloužící pro nastavení archivace dat do paměti MCA46. Tento program také umožňuje vyčíst uložená data v zákazníkem definované podobě do textových souborů CSV.
stáhnout
CAMBSetup - návod k použití
Návod k programu CAMBSetup určenému k nastavení komunikátoru CA6 / automatu MCA46 a k němu připojených měřičů s komunikací M-Bus v režimu Slave.
stáhnout
MCA46-Systém archivace z MBUS měřičů
Popis použití komunikačního PLC MCA46 jako autonomního archivátoru vyčítaných dat ze zařízení komunikující po lince M-BUS.Tento dokument zároveň popisuje možnost vyčtení těchto archivovaných dat pomocí programu MBusArchTool.
stáhnout
Jak na SMS? - praktická příručka
Praktická příručka popisující implementaci SMS brány pomocí komunikátoru CA5G,CA6G a programovatelného automatu MCA45G,MCA46G.
stáhnout
Simple EPNP v. 1.4 (29.4.2021)
Zjednodušený protokol EPNP podporovaný komunikátory i automaty řady 400
stáhnout