Sestava Hakko GT606

Hakko GT606 představuje označení sestavy grafického terminálu Hakko Monitouch V606eC20 (8 barev, rozlišení 320x240 pixelů) s dotykovou obrazovkou a komunikačního převodníku CA3HK pro připojení k síti automatů.
Základní vlastnosti

Barevný LCD 320x240 s dotykovou obrazovkou a komunikačním modulem CA3HK umožňuje zobrazovat a modifikovat síťové proměnné M, D a NetL na síti PesNet. Tím je umožněna komunikace  terminálu s automaty na síti, parametrizace a ovládání programů v automatech.

Programování terminálu

Pro úspěšnou funkci terminálu je třeba terminál naprogramovat. To se provádí pomocí prostředí "V Series Editor" fy. Hakko. Prostředí, manály a ostatní dokumentace je k dispozici zdarma společně s terminálem na přiloženém CD.

Nastavení komunikačního moduluhw_ca3hk_1

Pro připojení terminálu HAKKO do sítě automatů je nutný komunikační modul CA3HK, který se objednává spolu s terminálem. Komunikační modul CA3HK není nutné nijak speciálně nastavovat. S pomocí prostředí StudioWin nastavíme pouze adresu a komunikační rychlost na straně sítě PesNet. Vše ostatní zařídí modul automaticky.