Komunikační převodníky

Jedná se o skupinu zařízení, která umožňují propojení zařízení Micropel komunikujících po lince RS485 protokolem PesNet s vnějším světem, tedy především osobními a průmyslovými PC (programovými prostředky pro konfiguraci a vizualizační systémy), GSM terminálem popř. linkovým modemem, ale i zařízeními ostatních výrobců. Tyto převodníky jsou nezbytné pro programování a konfiguraci všech zařízení firmy Micropel.
 

CA21

Komunikační převodník USB/RS485 (PesNet) pro komunikaci mezi PC a sítí zařízení Micropel vybavený blokovým přenosem dat, vylepšenou a především zrychlenou komunikací s automaty i hostitelským počítačem.
COM_CA21
 

CA3

Komunikační převodník RS232/RS485(PesNet) pro komunikaci mezi PC a sítí zařízení Micropel. Převodníkem CA3 lze také realizovat GSM bránu pro vzdálenou komunikaci prostřednictvím SMS zpráv. Převodník CA3 také disponuje funkcí synchronizace dat více sítí PesNet.
COM_CA3
 

CA4

Sofistikovaný komunikační převodník ETHERNET/RS485(PesNet) pro komunikaci mezi PC a sítí zařízení Micropel. Převodník CA4 umožňuje synchronizaci dat sítí PesNet a obsahuje také Webserver, pomocí něhož lze realizovat vzdálený monitoring a vizualizaci provozních parametrů a dat. Nastavení komunikačních možností tohoto převodníku je velice rozsáhlé a variabilní.
COM_CA4
 

CA5

Komunikační převodník CA5 je univerzální převodník, který více než plně nahrazuje starší převodníky CA21,CA3 a CA4 a přináší řadu nových funkcí. Umožňuje lokální a vzdálené propojování zařízení MICROPEL i připojení k zařízení ostatních výrobců (měřiče tepla, teploty atd.). Varianta G poskytuje integrovanou GSM bránu.
COM_CA5
 

CA6

Komunikační převodník CA6 je univerzální převodník, který více než plně nahrazuje starší převodníky CA21,CA3 a CA4 a přináší řadu nových funkcí. Disponuje všemi možnostmi jako převodník CA5 a především rozšiřuje svojí konektivitu o linku M-BUS (lze připojit až 96 M-BUS zařízení).
COM_MCA46
 

CA6S

Komunikační převodník CA6 je univerzální převodník, který více než plně nahrazuje starší převodníky CA21,CA3 a CA4 a přináší řadu nových funkcí. Disponuje všemi možnostmi jako převodník CA5 a především rozšiřuje svojí konektivitu o linku M-BUS (lze připojit až 5 M-BUS zařízení).
COM_MCA46