Doplňky systému

Tato skupina zboží zahrnuje několik doplňkových zařízení a je stále rozšiřována podle požadavků našich zákazníků. Jedná se jednak o napájecí zdroj určený pro montáž na DIN lištu do rozvaděče. Dále pak galvanický oddělovač (posilovač) sítě PesNet a v neposlední řadě TC35kit (GSM modem s anténou a kabeláží), kterým lze společně s komunikačním převodníkem CA3 realizovat komunikační bránu v mobílních sítích GSM.
 

Napájecí zdroj PWR30

Jednoduchý nestabilizovaný napájecí zdroj určený pro napájení zařízení Micropel ale i ostatních komponentů systému (relé, stykače, aktivní čidla apod.). Je vybaven vratnou ochranou proti přetížení, přehřátí a zkratu na výstupu.
COM_PWR30
 

Opakovač RS485 CA44

Galvanický oddělovač/opakovač CA44 komukační linky RS485 je určen pro oddělení linek s různými potenciály, vyloučení vlivu zemních smyček a posílení delších úseků vedení. U hvězdicových topologií sítě slouží také na vytváření odboček.
COM_CA44
 

GSM kit - GSM brána

Jedná se o GSM modul SIEMENS (Cinterion) TC35T. Společně s ním je dodávána anténa, propojovací a napájecí kabely. Společně s komunikačním převodníkem CA3 vytváří dálkovou komunikační bránu v sítích GSM a pro komunikaci používá výhradně SMS zpráv.
COM_TC35kit