Software

Soubor softwarových prostředků MICROPEL v sobě zahrnuje základní programovací a konfigurační nástroje a také různé programové prostředky pro rozšíření užitných vlastností výrobků MICROPEL. Součástí této kategorie je také řada vzorových příkladů a algoritmů.
 

Základní vývojové prostředky

Jedná se o skupinu základních programových prostředků, které slouží pro programování a konfiguraci zařízení MICROPEL.
COM_zakprostredky
 

Nástroje pro konfiguraci

Skupina konfiguračních nástrojů pro komunikační převodníky CA a pro konfiguraci automatů MICROPEL včetně výměny firmwarového vybavení.
COM_konfignastroje
 

Komunikační prostředky

Jedná se o skupinu komunikačních programů,prostředků a komunikačních protokolů, které zprostředkovávají datové propojení mezi zařízeními MICROPEL (nebo celou sítí zařízení), PC programy pod operačním systémem Windows, nebo zařízeními ostatních výrobců.
COM_komkomponenty
 

Programové knihovny

Programové knihovny obsahují skupiny funkcí a procedur, které usnadňují uživateli vytvářejícímu řídící program vytvářet příslušné programové konstrukce.
COM_progknihovny
 

Vizualizační prostředky

Jedná se o skupinu programových prostředků, které slouží pro konstrukci vizualizace a dispečinku technologických procesů ovládaných pomocí řídících automatů MICROPEL.
COM_studioweb
 

Pomůcky pro projektanty

Jedná se o skupinu programových prostředků a knihoven, které slouží pro pomoc všem projektantům při návrhu projektů aplikací s řídícím systémem MICROPEL.
COM_plccalc
 

Software ke stažení

Zde je možné vybrat si příslušný software ke stažení.
COM_kestazeni