Programové knihovny

Programové knihovny obsahují skupiny funkcí a procedur, které usnadňují uživateli vytvářejícímu řídící program vytvářet příslušné programové konstrukce.
 

Knihovny - instalace

Souhrnná instalace všech dostupných knihoven pro programování v jazyce Simple v.4
 

MenuLib

Knihovna MenuLib usnadňuje tvorbu uživatelského rozhraní (tzv. MENU) automatů Micropel.
COM_menulib
 

MaRLib

Knihovní modul MaRLib obsahuje nejdůležitější funkce a procedury pro tvorbu aplikací z oboru MaR.
COM_marlib
 

LetniCasLib

Knihovna LetniCasLib obsahuje funkce zajišťující komfortní přechod na letní nebo zimní čas. Přechod je možné provádět automaticky nebo manuálně po vyvolání upozornění.
COM_letnicaslib
 

GraphMT201lib

Knihovna GraphMT201.lib slouží k zobrazování grafů na terminálu MT201. Knihovna umožňuje vykreslit čárový nebo sloupcový graf z uložených hodnot.
COM_graphmt201lib
 

COM400lib

Knihovna COM400lib obsahuje nejdůležitější funkce a procedury pro realizaci programu SMS brány a komunikačních funkcí na PLC řady 400,MCA4x a MT424.
COM_progknihovny
 

MODBUSlib

Knihovna MODBUSlib obsahuje funkce a procedury pro snadné naprogramování komunikace protokolem MODBUS RTU na sériové lince RS485 PLC řady 400,MCA45,MCA46,MT424 a MT7.
COM_modbus
 

MBUSlib

Knihovna MBUSlib obsahuje funkce a procedury umožňující vyčítání požadovaných údajů ze zařízení M-Bus Slave (měřičů) do automatu MICROPEL prostřednictvím CA6/MCA46. Umožňuje též provést detekci i základní nastavení měřičů připojených k CA6/MCA46.
COM_MBUS